Získejte nejlevnější povinné ručení
Porovnat povinné ručení
Porovnáváme nabídky těchto společností

Srovnávač povinného ručení online

Najít kvalitní a zároveň levné povinné ručení nemusí být nijak komplikované. Musíte na to však jít chytře. Nemá smysl obcházet jednotlivé pojišťovny a ztrácet čas zdlouhavými schůzkami, na kterých se vás každý obchodní zástupce bude snažit přesvědčit o tom, že zrovna jeho nabídka je nejlepší. A to i tehdy, když je na první pohled pekelně drahá. Naštěstí existuje i jiný, rychlejší a pohodlnější způsob.

Srovnání povinného ručení za pár minut

Tím způsobem je využití srovnávačů povinného ručení online. Jedná se o webové stránky, které se přímo specializují na porovnávání pojistných, případně finančních produktů. Na těchto stránkách si můžete porovnat aktuální nabídky na povinné ručení okamžitě a to za pouhých pár minut.

Jak to probíhá? Velmi jednoduše. Součástí kalkulace povinného ručení je vyplnění jednoduchého online formuláře. Vyplníte údaje o své osobě jako vlastníkovi vozidla a údaje o vozidle, jako je například druh a typ, rok výroby, objem a výkon motoru a další. Množství požadovaných údajů závisí na konkrétním srovnávači.

Poté, co vyplníte údaje, si počkáte pár sekund. Obratem získáte přehlednou tabulku, která porovnává nabídky vhodné přímo pro váš vůz. Z této tabulky snadno zjistíte, která pojišťovna vám nabízí nejvýhodnější povinné ručení, co se týče rozsahu a ceny pojištění. Vybrané povinné ručení si poté můžete ihned vybrat online.

Chci porovnat nabídky