Získejte nejlevnější povinné ručení
Porovnat povinné ručení
Porovnáváme nabídky těchto společností

O povinném ručení pojednává zákon č. 168/1999 Sb., o pojištění odpovědnosti z provozu vozidla. Ten vlastníkům vozidel nařizuje mít uzavřené platné povinné ručení po celou dobu vlastnictví. Povinné ručení slouží jako zajištění pojistné ochrany před důsledky škody, které vlastník může se svým vozidlem zavinit. Z povinného ručení jsou pokryty škody na zdraví a majetku a to až do výše pojistných limitů.

Nejlevnější povinné ručení

Celkem dvanáct českých pojišťoven má ve své produktové nabídce zahrnuté také povinné ručení. Nabídky však nejsou totožné a liší se v různých parametrech (pojistné, rozsah pojištění, výše pojistných limitů, asistenční služby či doplňkové připojištění). Vybrat si povinné ručení není snadné, pokud nepoužijete online srovnávač, který za Vás nabídky porovná během chvilky. Nejlevnější povinné ručení je možné si ihned objednat online.

Pár slov o Sokolově

Západočeské město Sokolov leží poblíž Slavkovského lesa a Krušných hor na březích řeky Ohře. Původně se jednalo o průmyslové město, protože se zde dlouhá léta těžilo hnědé uhlí. Dnes již těžba neprobíhá a okolní krajina se postupně dává do pořádku. Centrum města se může pochlubit historickými památkami, jako je zámek, renesanční radnice či barokní klášter.

Chci porovnat nabídky