Získejte nejlevnější povinné ručení
Porovnat povinné ručení
Porovnáváme nabídky těchto společností

Předtím, než vozidlo půjdete zaregistrovat, nezapomeňte mít uzavřené povinné ručení. To je totiž zákonné pojištění vozidel, bez kterého nesmíte se svým vozidlem vyjet na české i evropské silnice. Pojištění je třeba uzavřít vždy při koupi vozidla a následně každý rok při obnově pojištění. V případě, že vozidlo nebude pojištěné, hrozí jeho majiteli postih v podobě finanční pokuty a vyřazení vozidla z registru.

Nejlevnější povinné ručení

Je pravda, že povinné ručení poslední dobou neustále zdražuje a to z důvodu mnoha legislativních změn, které přinesl nový občanský zákoník. To však neznamená, že musíte kývnout na první nabídku, která se Vám naskytne. Chcete-li ušetřit a zároveň mít kvalitní povinné ručení, pak si porovnejte nabídky od různých pojišťoven mezi sebou online. Jedině tak zjistíte, která z pojišťoven je skutečně výhodná.

Pár slov o Vyškově

Jihomoravské město Vyškov najdeme přibližně 30 kilometrů severovýchodním směrem od Brna mezi Drahanskou vrchovinou a Hornomoravským úvalem. Vyškov patří mezi hraniční města oblasti zvané Haná a vznikalo v průběhu 12. století. Mezi významné městské památky řadíme renesanční radnici, zámek se zahradou, pivovar z roku 1680 či zachovalé části městských hradeb. Městem prochází řada zajímavých cyklo-turistických tras.

Chci porovnat nabídky