Získejte nejlevnější povinné ručení
Porovnat povinné ručení
Porovnáváme nabídky těchto společností

Uniqa povinné ručení online

Uniqa pojišťovna je významným českým pojistitelem, který působí na pojistném trhu již řadu dlouhých let. Mezi stěžejní produkty patří pojištění vozidel a zejména zákonné povinné ručení. Povinné ručení Uniqa je nabízené ve čtyřech různých variantách - Základní, Optimální, Maximální a Ekonom.

Nejvyšší pojistnou ochranu poskytuje varianta Maximální, která nabízí nejvyšší pojistné limity ve výši 100 milionů korun na škody na zdraví a životě a 100 milionů korun na škody na majetku a ušlém zisku. Naopak nejlevnější variantou je Ekonom. U této varianty je nízké pojistné vykoupeno spoluúčastí ve výši 10 000 korun.

Povinné ručení Uniqa a doplňková připojištění

K základnímu rozsahu pojištění je možné sjednat doplňková připojištění. Povinné ručení Uniqa nabízí hojně využívané připojištění čelního skla, úrazové připojištění sedadel, a také připojištění zavazadel. Součástí pojištění jsou také asistenční služby, které je možné rozšířit na variantu Profík. Nabízí vyšší limity krytí na území České republiky i v zahraničí. V ceně rozšířené varianty je také služba přímé likvidace z povinného ručení.

Kromě toho Uniqa nabízí bonus ve výši 5 procent za každý rok bez nehody až do maximální možné výše 50 procent. Dobrou zprávou pro řidiče z menších měst je cenové zvýhodnění jejich povinného ručení oproti jejich kolegům z velkoměst.

Chci porovnat nabídky