Získejte nejlevnější povinné ručení
Porovnat povinné ručení
Porovnáváme nabídky těchto společností

Povinné ručení srovnání

Od června 2009 jsme pro Vás připravili nové akční ceny povinného ručení. Zkuste také naše povinné ručení srovnání a porovnejte povinné ručení. Při srovnání s konkurencí je rozdíl pro naše klienty až 64 %. Srovnejte si svoje aktuální sazby - je zbytečné platit peníze navíc.

Připravíme Vám ihned srovnání povinného ručení s nejlepší možnou cenou, zohledníme také další nabízené služby jednotlivých pojišťoven v České republice, bonusy a akční nabídky a pomůžeme pro Vás vybrat nejlevnější povinné ručení.

Příklady - povinné ručení srovnání akční ceny

V situaci, kdy má při cenovém srovnání povinného ručení vliv nejen obsah motoru, ale i věk a místo bydliště klienta, je pro běžného motoristu velmi obtížné se zorientovat v nabídkách povinného ručení jednotlivých pojišťoven. Náš specializovaný tým a webová aplikace povinné ručení srovnání jsou zde pro Vás, aby Vám zdarma a nezávazně pomohly a poradily.

V záplavě nabídek povinného ručení Vám najdeme ty nejvýhodnější a nejvhodnější přímo pro Vás pomocí nástroje povinné ručení kalkulačka. Sjednáváme povinné ručení pro tisíce automobilů, máme exkluzivní smlouvy s pojišťovnami a díky tomu Vám můžeme zajistit povinné ručení za výrazně nejnižší ceny na trhu. Na naše partnerském webu pojisteno.cz můžete také najít nástroj povinné ručení srovnání a vyřídit povinné ručení online.

  Objem v cm3 Cena s bonusem Cena maximální
do 1000 cm3 1.265,- 1.890,-
  1000 - 1350 cm3 1.574,- 2.390,-
  1350 - 1850 cm3 1.740,- 3.390,-
  1850 a více cm3 2.250,- 7.490,-
 

Povinné ručení srovnání

Pokud jste si právě pořídili zbrusu nové nebo i ojeté auto, pak zajisté víte, že jej musíte dle zákona ihned pojistit. Jedná se o pojištění odpovědnosti za škody způsobené provozem motorového vozidla neboli povinné ručení. Můžete si jej sjednat na některé z poboček dvanácti pojišťoven, které mohou v České republice povinné ručení nabízet. Mnohem jednodušším způsobem, jak si v současné době můžete povinné ručení sjednat, je využít speciálních internetových stránek určených přímo k tomuto účelu. Tyto webové stránky vám nejen umožní si uzavřít povinné ručení online, ale zároveň vám nabídnou rychlé a jednoduché porovnání všech nabídek na povinné ručení a to od všech existujících pojišťoven.

Tato tzv. kalkulačka povinného ručení vám po zadání potřebných údajů o vás a vašem vozidle během pár minut poskytne přehlednou tabulku nabídek a vy si tak jednoduše vyberete nejlevnější povinné ručení. Požadované informace je třeba zadat co nejpřesněji. Jen tak totiž obdržíte odpovídající cenovou nabídku, která bude zahrnovat i bonusy a slevy. Na stránkách navíc naleznete kompletní informace k povinnému ručení a pojišťovnám.