Získejte nejlevnější povinné ručení
Porovnat povinné ručení
Porovnáváme nabídky těchto společností

V České republice je v současné době registrovano více než 7,8 milionu vozidel. Všechna tato vozidla by měla mít dle zákona č. 168/1999 Sb., o pojištění odpovědnosti z provozu vozidel, sjednané povinné ručení, které kryje škody na zdraví a majetku třetích osob. Realita je však taková, že na českých silnicích se stále pohybuje zhruba 0,5 milionu nepojištěných vozidel. Škodu, kterou způsobí tato vozidla, uhradí poškozeným Česká kancelář pojistitelů z garančního fondu.

Povinné ručení online

Jste-li vlastníkem vozidla, pak zajisté máte sjednané povinné ručení. Jste si však jistí, že máte nejvýhodnější povinné ručení, které lze sehnat? Porovnejte si současnou nabídku na povinné ručení od konkurenčních pojišťoven a přesvědčte se, zda Vám jiná pojišťovna nenabídne kvalitnější pojištění ještě za výhodnější cenu.

Pár slov o Prostějově

Jihomoravské město Prostějov leží v oblasti Hané u Drahanské vrchoviny. Prostějov je známé město díky oděvnímu průmyslu, který zde má velmi dlouholetou historii. Díky malebné okolní krajině se zde často vyskytují nadšení turisté i cyklisté. Mezi významné zdejší historické památky patří secesní radnice, renesanční zámek a zachovalé městské hrady.

Chci porovnat nabídky