Získejte nejlevnější povinné ručení
Porovnat povinné ručení
Porovnáváme nabídky těchto společností

Povinné ručení je zákonné pojištění, které musí mít sjednané všichni majitelé motorových vozidel, které jsou registrované na území České republiky. To znamená, že mají přidělené registrační značky a velký technický průkaz. Registrovat vozidlo však nelze bez platného povinného ručení, což je odpovědnostní pojištění.

Povinné ručení za pár minut

Povinné ručení si dnes můžete vybrat od různých českých pojišťoven. Jejich nabídky se liší cenou, rozsahem pojištění i výší pojistných limitů. Záleží tedy pouze na Vás, která z nabídek bude odpovídat Vašim požadavkům. Povinné ručení si snadno a hlavně za pár minut najdete díky online srovnávačům, kde si povinné ručení porovnáte online a ihned objednáte.

Pár slov o Karlových Varech

Západočeské město Karlovy Vary jsou významným českým lázeňským městem, které leží na soutoku řek Ohře a Teplé. Karlovy Vary jsou populární nejen díky lázním, ale také díky Mezinárodnímu filmovému festivalu, který se zde koná každý rok od roku 1958. V okolí města se nachází Krušné hory, Slavkovský les či Doupovské hory. Mezi významné historické památky patří kolonády, lázeňské budovy či novobarokní divadlo.

Chci porovnat nabídky