Získejte nejlevnější povinné ručení
Porovnat povinné ručení
Porovnáváme nabídky těchto společností

Česká republika se řadí mezi státy, ve kterých je pojištění odpovědnosti za škody způsobené motorovými vozidly povinné ze zákona. Detailně se povinným ručením zabývá zákon č. 168/1999 Sb. Povinné ručení kryje škody na zdraví, životě či majetku, které pojištěný způsobí při provozování svého vozidla dalším osobám. V případě, že by vlastník vozidla pojištění sjednané neměl, musel by škodu uhradit z vlastních zdrojů a navíc by zaplatil pokutu až 40 tisíc korun.

Povinné ručení online a za 5 minut

Kvůli povinnému ručení již nemusíte chodit osobně na pojišťovnu. Stačí si sednout doma k počítači a připojit se na internet. Na našich stránkách si snadno porovnáte více nabídek od různých českých pojišťoven. Pokud Vás některá z nich zaujme, stačí kliknout na “objednat” a po zaplacení pojistného je Vaše vozidlo pojištěné.

Pár slov o Jihlavě

Město Jihlava leží na pomezí Čech a Moravy. Jihlava vznikla ve 12. století a největší slávy dosáhla díky těžbě stříbrné rudy. Po vytěžení ložisek význam města rychle poklesl. V Jihlavě se nachází řada historických památek, z nichž nejvýznamnější jsou minoritský klášter, gotická radnice, katakomby či renesanční a gotické domy na náměstí.

Chci porovnat nabídky