Získejte nejlevnější povinné ručení
Porovnat povinné ručení
Porovnáváme nabídky těchto společností

ČSOB povinné ručení online

Mezi významné české pojistitele zcela určitě patří ČSOB pojišťovna, která svým zákazníkům nabízí široké portfolium pojistných produktů. Jedním z těch základních je samozřejmě pojištění motorových vozidel a především povinné ručení.

Povinné ručení musí mít dle příslušného zákona každý vlastník vozidla provozovaného na území České republiky. Záleží však na jeho rozhodnutí, pro jakou pojišťovnu se rozhodne. ČSOB svým zákazníkům nabízí jistotu zavedené a ověřené pojišťovny.

Povinné ručení pro všechny

Povinné ručení ČSOB zahrnuje všechny zákonné podmínky, ale také mnohem více. Základní nabídka obsahuje krytí škod přesně, jak to nařizuje zákon. To znamená, že se vztahuje na škody, které majitel vozidla zaviní a způsobí na majetku, zdraví a životě třetích osob. Kromě toho však nabízí nadstandardní služby.

V ceně povinného ručení je například úrazové pojištění řidiče s limitem pojistného plnění až do 300 000 korun. Poskytované asistenční služby jsou zákazníkům k dispozici 24 hodin denně včetně víkendů. A pro řidiče, kteří mají povinné ručení sjednané déle než 8 let, je určený bonus v maximální výši.

Řidiči si navíc mohou přiobjednat další připojištění, která jejich pojistnou ochranu výrazně zvýší. Povinné ručení ČSOB nabízí připojištění skel, živelní připojištění, připojištění proti krádeži, připojištění náhradního vozidla, úrazové připojištění řidiče a ostatních členů posádky a také pojištění zavazadel a přepravy.

Chci porovnat nabídky