Získejte nejlevnější povinné ručení
Porovnat povinné ručení
Porovnáváme nabídky těchto společností

Allianz povinné ručení online

Povinné ručení nabízí celkem třináct pojišťoven. Jednou ze stálic je pojišťovna Allianz, která již léta patří mezi největší pojišťovny na českém trhu. V rámci povinného ručení nabízí zavedený a ověřený model, který využívají tisíce spokojených zákazníků z řad jednotlivců i velkých korporátních firem.

Čtyři varianty pojistných limitů

Povinné ručení Allianz nabízí výběr ze čtyř limitů pojistného plnění, přičemž Allianz nabízí jeden z nejvyšších možných limitů na současném trhu a to 200 milionů korun na škody na zdraví a životě a tutéž částku na majetkové škody.

Součástí povinného ručení jsou asistenční služby a právní poradenství. Rozsah pojištění si přizpůsobí zákazník svým potřebám. Pokud není základní nabídka dostatečná, je možné si přiobjednat doplňková připojištění. Povinné ručení Allianz nabízí možnost sjednání přímé likvidace, která se vztahuje na škodu na majetku i na zdraví.

Nadstandardní služby a bohatá nabídka připojištění

Povinné ručení Allianz se vyznačuje nadstandardními pojistnými limity, variabilitou produktu a špičkovým právním poradenstvím. Z doplňkových pojištění si zákazníci mohou vybrat pojištění skel, přímou likvidaci, úrazové pojištění nezletilých dětí, pojištění dětských autosedaček, úrazové pojištění řidiče, úrazové pojištění všech členů posádky a také rozšířené asistenční služby PLUS.

Chci porovnat nabídky