Získejte nejlevnější povinné ručení
Porovnat povinné ručení
Porovnáváme nabídky těchto společností

Pojišťovna Wüstenrot - povinné ručení

Wüstenrot

Historie společnosti se začíná v německém Wüstenrotu v roce 1821. Tam byl tehdy založen spolek z jehož základů vyrostla dnešní mezinárodně významná finanční skupina.

Na českém trhu začala společnost Wüstenrot působit v roce 1993 nejprve jako stavební spořitelna.

Wüstenrot pojišťovna, a.s. je nejmladším členem skupiny Wüstenrot. Byla založena teprve v roce 2006. Ze skupiny Wüstenrot působí na českém finančním trhu ještě Wüstenrot - Stavební spořitelna a.s., Wüstenrot - Životní pojišťovna a.s. a Wüstenrot Hypoteční banka a.s. Celá skupina Wüstenrot tak nabízí široké spektrum finančních služeb.

Hlavní sídlo Wüstenrot pojišťovny se nachází v Praze. V české repoblice má Wüstenrot pojišťovna kolem 190 poboček. Služby Wüstenrot pojišťovny lze využívat také prostřednictvím velkého množství finančních poradců Komunikovat s pojišťovnou je možné také prostřednictvím bezplatné infolinky.

Wüstenrot povinné ručení - ceny

V kalkulaci ceny povinného ručení zohledňuje Wüstenrot pojišťovna primárně výkon motoru v kW (stejně jako AXA pojišťovna), dále však také objem motoru, stáří vozidla, statut vlastníka (podnikatel, nepodnikatel), u nepodnikatelů navíc ještě věk. Ceny povinného ručení od Wüstenrot pojišťovny se tak pohybují ve velmi širokém rozmezí.

K tomu je ještě možné získat slevu díky bonusům. Například až 60% za průběh pojištění bez zaviněné nehody, věrnostní slevy za jiné uzavřené Wüstenrot pojištění atd.

Wüstenrot povinné ručení - sazebník

(pro osobní automobily do 3500Kg, průměrná cena bez bonusů)

Výkon motoru Cena od - do Naše cena (bez bonusu) S námi ušetříte
do 50 kW 4.360 – 12.580 Kč 1.890 Kč až 10.690 Kč*
51 kW – 80 kW 6.540 – 14.520 Kč 2.390 Kč až 12.130 Kč*
81 kW – 140 kW 9.800 – 21.780 Kč 3.390 Kč až 18.390 Kč*
141 kW a více 13.060 – 29.040 Kč 7.490 Kč až 21.550 Kč*

* Ceny jsou pouze orientační, pro lepší výsledky zkuste naše Porovnání povinného ručení.

Služby a produkty

Wüstenrot pojišťovna poskytuje pouze produkty z oblasti neživotního pojištění, jako jsou pojištění osob, pojištění vozidel, pojištění podnikatelů nebo pojištění bydlení. Asistenční služby jsou k základním produktům bezplatné.

Autopojištění

Havarijní pojištění je pojištění, z něhož je hrazena škoda na vlastním vozidle při vlastním zavinění. Wüstenrot pojišťovna předkládá jedinou variantu havarijního pojištění, kryjící příčiny škody jako jsou havárie, vandalismus a odcizení.

Povinné ručení nabízí Wüstenrot pojišťovna ve dvou variantách“ „Základní“ a “Zvýšené“. Tyto varianty se obligátně liší ve výši pojistného a z něj plynoucí výši limitů hrazení. Liší se též v šíři nabízených doplňkových služeb.

Výhody a bonusy jsou pro povinné ručení i pro havarijní pojištění v jádru stejné. To znamená bezplatné úrazové pojištění, zvýhodnění bezpečných řidičů, nebo na českém trhu raritní zvýhodnění žen řidiček a jiné.

Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Olomouc, Liberec, Hradec Králové, České Budějovice, Ústí nad Labem, Pardubice, Havířov, Zlín, Kladno, Most, Karviná, Frýdek-Místek, Opava, Karlovy Vary, Děčín, Teplice

Skvělé povinné ručení od alianz pojišťovna naleznete u našeho partnera. Máme pro Vás nabídku povinného ručení od Kooperatviva pojišťovna a.s.. Povinné ručení vyřídíte online.