Získejte nejlevnější povinné ručení
Porovnat povinné ručení
Porovnáváme nabídky těchto společností

Slavia pojišťovna - povinné ručení

Slavia

Slavia pojišťovna je pojišťovnou s opravdu dlouhou tradicí. Byla založena již v období Rakouska-Uherska, v roce 1868 v Praze, jako první ryze český pojišťovací ústav. Tento čin byl v té době považován za velmi významný jak z hospodářského, tak z politického pohledu.

Již během prvních pár desetiletí se z malé pojišťovny stal ústav s mezinárodní působností a těšící se velkému společenskému uznání. K tomu jistě pomohl už samotný název pojišťovny, hrající na citlivou slovanskou strunu občanů slovanských zemí tehdejší monarchie.

Významným mezníkem v historii bylo násilné přerušení činnosti znárodněním v roce 1945, které se dotklo všech pojišťovacích ústavů působících na našem území, kromě státní Československé pojišťovny. Činnost Slavia pojišťovny pak byla znovu obnovena až v devadesátých letech, se znovu nastolením konkurenčního prostředí.

V roce 2006 se Slavia pojišťovna stala součástí silné finanční skupiny SPGroup. Vlastníkem Slavia pojišťovny se stala Capital Management Company, a.s.

Centrála společnosti se nachází v Praze. Po celém území České republiky je klientům Slavia pojišťovny k dispozici kolem 210 poboček.

Ceny povinného ručení Slavia pojišťovny

Slavia pojišťovna zohledňuje v kalkulaci pojistného objem válců vozidla, věk provozovatele, typ provozovatele (občan/podnikatel/právnická osoba), účel provozu, a netradičně také počet sedadel ve vozidle. Povinné ručení od Slavia pojišťovny je velice rozšířené.

Na výslednou cenu povinného ručení může být aplikována také sleva v podobě bonusů. Těmi jsou například až 60% bonus za bezeškodný průběh, až 11% sleva za každé další pojištěné auto v rodině, ale i sleva za používání zimních pneu a mnohé další. Konečné ceny povinného ručení od Slavia pojišťovny se tak pohybují v poměrně širokém rozmezí.

Sazebník povinného ručení

(produkt „Základ“, pro osobní automobily do 3500Kg, průměrné ceny bez bonusů)

Objem v cm3 Cena od - do Naše cena (bez bonusu) S námi ušetříte
do 1000 cm3 3.560 Kč 1.890 Kč 1.670 Kč
1000 - 1350 cm3 4.560 Kč 2.390 Kč 1.170 Kč
1350 - 1850 cm3 6.452 Kč 3.390 Kč 3.062 Kč
1850 a více cm3 od 9.300 Kč 7.490 Kč 1.810 Kč

Služby a produkty

Slavia pojišťovna nabízí široké spektrum produktů z oblasti životního i neživotního pojištění, jak pro soukromé osoby tak pro klienty z řad firem. Pro příklad z širokého výběru můžeme ze sektoru osobního pojištění jmenovat: cestovní pojištění, pojištění domácnosti a nemovitostí, zdravotní pojištění cizinců, pojištění Bezkrevní léčba, pojištění úrazu řidiče, nebo pojištění motorových vozidel. Zajímavostí je například pojištění psů a koček.

Z pojištění pro firmy jsou navíc nabízeny například pojištění přepravy, pojištění měst a obcí nebo pojištění letadel či plavidel.

Autopojištění

V oblasti pojištění vozidel nabízí Slavia Pojišťovna povinné ručení, havarijní pojištění, pojištění úrazu řidiče motorového vozidla s názvem „Šofér“, a na českém pojistném trhu netradiční: pojištění proti dopravním pokutám a odebrání řidičského průkazu s názvem „Kryštof“. K těmto základním pojištěním je nabízena ještě obligátní možnost připojištění. K dispozici tak jsou: pojištění skla, pojištění zavazadel, úrazové pojištění řidiče, živelní pojištění vozidla, pojištění asistenčních služeb a další.

Havarijní pojištění je pojištění, z něhož je hrazena škoda na vlastním vozidle při vlastním zavinění. Slavia Pojišťovna nabízí v jediné variantě.

Povinné ručení nabízí Slavia pojišťovna od roku 2008. V její nabídce jsou v současnosti dvě varianty povinného ručení: „Základ“ a „Profi“, lišící se výší pojistného, výší limitů hrazení a také šíří nabízených doplňkových služeb. Například součástí povinného ručení „Základ“ nejsou narozdíl od varianty „Profi“ zdarma asistenční služby atd.

Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Olomouc, Liberec, Hradec Králové, České Budějovice, Ústí nad Labem, Pardubice, Havířov, Zlín, Kladno, Most, Karviná, Frýdek-Místek, Opava, Karlovy Vary, Děčín, Teplice

Skvělé povinné ručení od alianz pojišťovna naleznete u našeho partnera. Máme pro Vás nabídku povinného ručení od Kooperatviva pojišťovna a.s.. Povinné ručení vyřídíte online.