Získejte nejlevnější povinné ručení
Porovnat povinné ručení
Porovnáváme nabídky těchto společností

Srovnávač online pojištění

Vybrat si pojištění není jen tak, obzvláště tehdy, chcete-li si najít opravdu kvalitní pojištění za nejnižší cenu. V zásadě máte dvě možnosti. Pojištění si můžete vybrat na vlastní pěst. Uveďme si to na příkladu povinného ručení. To je zákonné pojištění vozidel a musí jej mít uzavřené všichni vlastníci vozidel.

První možnost je náročná na čas. Vyberete si pojišťovny a najdete si jejich nabídky na povinné ručení. Ty mohou mít více variant. Všechny nabídky mezi sebou vzájemně porovnáte a právě tento krok vám zabere i několik hodin detailní práce. Nabídku, která vám vyjde nejlépe, si poté uzavřete osobně na pobočce nebo online na jejich stránkách, pokud to umožňují.

Pojištění online

Nebo to uděláte mnohem jednodušeji a hlavně rychleji. Hlavním pomocníkem vám budou tzv. online srovnávače či kalkulačky pojištění. Na internetu existují desítky webových stránek, které se porovnáním pojistných i jiných finančních produktů zabývají. Vyberete si konkrétní pojištění, například povinné ručení, a vyplníte požadované údaje. Obratem obdržíte přehledné porovnání, z něhož si vyberete vítěznou nabídku.

Pojištění online je jednoznačně rychlejší a pohodlnější. Nemusíte nikam chodit, vyčkávat fronty na pobočkách, a vše uděláte z pohodlí svého domova či kanceláře. Stačí pár kliknutí a pojištění si vyřídíte od A do Z za pár minut. Pojištění si můžete ihned objednat online a po zaplacení pojistného je okamžitě platné.

Chci porovnat nabídky