Získejte nejlevnější povinné ručení
Porovnat povinné ručení
Porovnáváme nabídky těchto společností

Pomoc poškozeným při dopravních nehodách

Osoba, která při dopravní nehodě utrpěla škodu, a přitom ji nezavinila, má často velké potíže získat odškodné v maximální možné výši. Vymáhat peníze komplikovanou soudní cestou je však pro běžného člověka bez odpovídajících právních znalostí a zkušeností téměř bez šance. A právě proto Vám iPojisteni.cz nabízí výhodnou službu “Náhrada škody z dopravní nehody”.

V čem je služba užitečná?

Velmi často se stává, že poškozený nezíská odpovídající pojistné plnění, nebo je mu pojistné plnění nepatřičně kráceno. Získat adekvátní škodu bez právní pomoci je v takovém případě téměř nemožné, protože tato oblast je upravená celou řadou složitých právních předpisů, ve kterých se běžný člověk nemá šanci rychle zorientovat. A právě proto je výhodné v takových případech využít naší služby, která Vám pomůže získat odpovídající odškodnění rychle a v maximálně možné výši.

S naší službou “Náhrada škody z dopravní nehody” získáte:

  • maximální možnou výši odškodného, na které máte ze zákona nárok
  • zpracování všech podkladů včetně výpočtu nároku na odškodnění
  • zajištění všech nutných lékařských posudků
  • uplatnění nároku u pojišťovny viníka nehody
  • právní zastupování s pojišťovnou či Českou kanceláří pojistitelů v soudním řízením
  • právní zastupování s viníkem dopravní nehody v trestním řízení
  • telefonickou podporu a konzultace po celou dobu řešení události
  • zajištění reklamace dojde-li ke krácení pojistného plnění

S naší službou máte zajištěného zkušeného právníka, který pro Vás běžnou či soudní cestou získá maximální možné odškodnění.

Chci náhradu škody

Komu je služba určena?

Služba “Náhrada škody z dopravní nehody” je určena všem, kterým byla při dopravní nehodě způsobena škoda bez vlastního zavinění, a proto chce získat maximální možné odškodnění od pojišťovny viníka, který dopravní nehodu způsobil.

Tato služba je primárně určená klientům iPojisteni.cz, kteří ji mají zcela zdarma. Ti, kteří našimi klienty nejsou, ale přesto by měli o službu zájem, mají dvě možnosti. Za prvé se mohou stát našimi klienty a začít tak využívat všech výhod, které jsou v rámci iPojisteni.cz nabízeny. Za druhé si mohou službu zaplatit a to za 1 490 korun na jeden rok.

Pokud se Vám stala nehoda, kterou jste nezavinili, a potřebovali byste pomoci získat odškodnění na které máte nárok dle zákona, pak nás neváhejte kontaktovat. Za 20 procent z vymožené částky Vám poskytneme potřebné právní zastoupení stejně jako poskytujeme našim klientům.

Jak lze službu objednat?

Máte-li o naši službu zájem, stačí vyplnit potřebné údaje na této stránce, kde také najdete všechny potřebné informace.. Případně můžete zavolat na naše telefonní kontakty, že máte o naši službu zájem a my vše potřebné již zajistíme.

Kdo službu zajišťuje?

Dlouhodobě spolupracujeme s advokátní kanceláří Plavec & Partners, advokátní kancelář s.r.o., která nám pomáhá tuto službu pro Vás zajišťovat. Její právní zástupci Vám pomohou získat maximální možné odškodnění, které Vám dle zákona přísluší. V případě problémů či nesrovnalostí s Českou kanceláří pojistitelů se o Vás postaráme také. Neváhejte a o službu si zažádejte ihned.

Chci náhradu škody Chci porovnat nabídky