Nejvýhodnější havarijní pojištění
Porovnat havarijní pojištění
Porovnáváme nabídky těchto společností

Havarijní pojištění pro Aston Martin

Jak vybrat havarijní pojištění pro Aston Martin?

Chcete mít své luxusní vozidlo Aston Martin skutečně kvalitně pojištěné? Pak nezapomeňte na havarijní pojištění, které si za pár minut sjednáte na stránkách www.ipojisteni.cz. S naším havarijním pojištěním budete vždy finančně zajištění před důsledky poškození Vašeho vozidla živelnými událostmi či krádeže. Společně s povinným ručením získáte nejlepší a nejlevnější pojištění na trhu.

Aston Martin

Britská automobilová značka Aston Martin se od počátku své existence zabývá výrobou luxusních vozidel, které vynikají řemeslnou prací, moderní technologií, perfektní funkčností a špičkovým designem. Aston Martin je populární také díky své “roli” ve filmech o agentovi Jamesu Bondovi.

Aston Martin byl založen v roce 1914 dvěma přáteli Robertem Bamfordem a Lionelem Martinem. Ti začali nejprve s výrobou individuálních kupé. Výrobu vozidel byla přerušena první světovou válkou. K obnovení výroby došlo ihned po skončení války. Z této doby byl úspěšné závodní automobily určené pro francouzskou Grand Prix. Bohužel nic z toho nedokázalo zabránit bankrotu v roce 1924.

Tehdy se novým vlastníkem stala Lady Charnwoodová a v čele nového vedení se stal její syn John Benson. Finanční krizi se však nepodařilo překonat a společnost Aston Martin byl znovu prodána. Tentokrát se novými vlastníky stali Bill Renwick a August Berteli. Právě v této době vznikl název společnosti Aston Martin Motors. Největší úspěchy zažila automobilka pod vlastnictvím Sira Davida Browna, který pod jednou značkou spojil automobilky Aston Martin, Lagonda a Tickford. V této době byly vyráběny modely pod označením “DB”.

Další finanční krize postihla automobilku v 70. letech, kterou se podařilo překonat až prodejem společnosti koncernu Ford v roce 1992. Od roku 2001 je vyráběný slavný model a symbol moderního luxusního automobilu Aston Martin V12 Vanguish. V roce 2006 byla značka opět prodána a to bývalému závodníkovi Davidovi Richardsonovi, který stvořil sérii vozů. Nejvýznamnějším model se stal Aston Martin One-77.

Modely vozidel Aston Martin

  • Aston Martin DB7
  • Aston Martin DB9
  • Aston Martin DBR9
  • Aston Martin DBS
  • Aston Martin Rapide
  • Aston Martin Vanquish
  • Aston Martin Vantage
  • Aston Martin Virage
  • Aston Martin Cygnet
Chci porovnat nabídky