Nejvýhodnější havarijní pojištění
Porovnat havarijní pojištění
Porovnáváme nabídky těchto společností

Havarijní pojištění Uniqa

Uniqa havarijní pojištění online

Pojišťovna Uniqa patří k významným českým pojistitelům. K jejím hlavním produktům patří komplexní pojištění vozidel, které zahrnuje zákonné povinné ručení a havarijní pojištění. Havarijní pojištění Uniqa je nabízeno ve více variantách, kterými jsou Kasko Basic, Kasko Havárie, Kasko odcizení, Kasko komplet, Kasko komfort, Kasko super, Kasko max a pojištění GAP. Všechny varianty obsahují základní asistenční služby a pojištění pro případ živelné události.

Bonusy a slevy

Klienti, kteří si sjednají havarijní pojištění, mohou využívat asistenční služby 24 hodin denně. K tomu získávají slevu až 20 procent za vyšší zabezpečení vozidla a až 40 procent pro případ odcizení vozidla. Za bezeškodní průběh mohou řidiči obdržet bonus ve výši až 50 procent slevy z pojistného.

K havarijnímu pojištění je možné přiobjednat také zvýhodněné připojištění cestovních zavazadel a sedadel. Pojištění si mohou sami vybrat, jak vysokou spoluúčast chtějí platit. Zvýhodněné sazby se týkají také vozidel starších 5 let.

Sezónní pojištění od Uniqy

Havarijní pojištění Uniqa lze sjednat také jako sezónní pojištění pro vozidla, která jsou aktivně provozovaná pouze v letním (1.4. - 31.10.) nebo zimním období (1.10. - 30.4.). Za omezený rozsah pojištění zaplatí pojištění o 30 procent méně než v případě celoročního havarijního pojištění.

Chci porovnat nabídky