Nejvýhodnější havarijní pojištění
Porovnat havarijní pojištění
Porovnáváme nabídky těchto společností

Havarijní pojištění motocyklu

Havarijní pojištění motorky

Nebezpečí číhá na každém rohu, přesněji na každém kilometru silnice či dálnice. Ohroženi nejsou pouze vozidla a jejich posádky, ale také motorky a motorkáři. Zejména v období teplých a slunečných dní jsou jich plné silnice. Riziko nehody v těchto dnech jim logicky hrozí nejvíce. To však není jediné nebezpečí, které majitelům silných strojů hrozí.

Kromě havárie jsou majitelé motorek ohroženi také poškozením či zničením v důsledku živelných událostí. Motorku jim také může poškodit vandal a nebo může dojít k jejímu odcizení. Pro tyto případy je vhodné mít sjednané havarijní pojištění motocyklu.

Sezónní havarijní pojištění motocyklu

Motorky se však od vozidel liší v jednom zásadním bodu. Nejsou provozovány po celý rok, ale pouze sezónně zpravidla od jara do podzimu. A právě z tohoto důvodu pojišťovny motorkářům nabízí sezónní havarijní pojištění motocyklu na míru.

Toto pojištění během aktivních měsíců zahrnuje riziko havárie, odcizení a poškození vandalem a živelnou událostí. Mimo motocyklovou sezónu je z pojištění vyjmuto riziko havárie, díky čemuž je pojištění výrazně levnější.

Pojištění se jinak v ničem neliší. Platí na území České republiky a Evropy. Zahrnuje také asistenční služby, které motorkářům pomohou vyřešit každou nehodu i poruchu, ať už k ní dojde kdekoliv.

Nejlevnější havarijní pojištění motocyklu

Pojišťovny nabízí odlišné produkty, a proto si nezapomeňte havarijní pojištění porovnat. Díky tomu najdete levné a přitom kvalitní havarijní pojištění, které ochrání vás i váš motocykl po celý rok.

Chci porovnat nabídky