Nejvýhodnější havarijní pojištění
Porovnat havarijní pojištění
Porovnáváme nabídky těchto společností

Havarijní pojištění kalkulačka

Kalkulačka havarijní pojištění

Havarijní pojištění není vůbec levnou záležitostí. Zároveň se však nejedná o zbytečné pojištění, protože kryje škody způsobené například živelnou událostí či havárií. A také, když vám vozidlo ukradnou, nebo poškodí vandalové. Případné opravy by jinak musel hradit majitel vozidla ze své kapsy. Jak si však vybrat havarijní pojištění, aby se vyplatilo?

Pár slov o havarijním pojištění

Nejprve si vysvětleme, co to havarijní pojištění je, a k čemu slouží. Havarijní pojištění je jakýmsi doplňkem zákonného povinného ručení. Zatímco povinné ručení kryje škody, které vlastník vozidla způsobí na majetku a zdraví jiných osob, havarijní pojištění se týká všeho ostatního.

Zavinili jste nehodu a máte poškozené vozidlo? Povinné ručení vám v tuto chvíli nepomůže, havarijní pojištění však ano. Ukradli vám vozidlo? Opět, pomůže vám pouze havarijní pojištění. A co srážka se zvěří? Zvířata, jak je známo, povinné ručení nemají a těžko je za způsobenou nehodu poženete k soudu. Řešením je opět havarijní pojištění

Porovnávat, porovnávat a porovnávat

Neexistují dvě pojišťovny, které by nabízely stejný produkt. A to platí i v případě havarijního pojištění. Nabídky se liší rozsahem pojištění, pojistnými limity i výši pojistného. A proto je důležité si jednotlivé nabídky porovnat. S tím vám pomůže kalkulačka havarijního pojištění, která funguje online.

Po zadání požadovaných údajů o majiteli i samotném vozidle vyčkáte pár sekund. Z přehledné tabulky snadno zjistíte, která pojišťovna vám nabídne nejlevnější havarijní pojištění.

Chci porovnat nabídky