<meta name="keywords" content="havarijní pojištění, kalkulace, kalkulačka " /> <meta name="description" content="Havarijní pojištění online od ipojisteni.cz. Srovnejte pomocí kalkulace nabídky všech pojišťoven v ČR a vyberte si nejlevnější havarijní pojištění." /> <meta name="title" content="Bílá auta jsou nejbezpečnější" />
Získejte nejlevnější povinné ručení
Porovnat povinné ručení
Porovnáváme nabídky těchto společností

Bílá auta jsou nejbezpečnější

Při výběru nového auta zvažte i barvu automobilu. Může Vám to v nejhorším případě zachránit i život.

Budete si kupovat nové auto a přemýšlíte, jaká barva se Vám na autě bude líbit nejvíce? Uvažujete i nad tím, jestli má barva auta vliv na bezpečnost, nebo myslíte, že je to nesmysl? Je statisticky dokázáno, že bílá auta jsou nejbezpečnější.

Bílá auta jsou totiž na silnici lépe vidět., více odráží světlo a tím je na silnici výraznější. Při koupi automobilu opravdu zvažte nejen koně pod kapotou, ale i barvu auta.

V posledních letech se stala bílá barva moderní a často žádaná, kupují si ji lidé na ojetá auta, ale i na luxusní vozy. A jako bonus dostanete levnější auto, bílá barva se totiž považuje za základní, takže si nebudete muset za lak nic připlácet.

Náš tip: “Jestliže zvolíte tmavou barvu auta, mějte auto dobře pojištěné, ať Vás případná nehoda nezaskočí.“

Dobře pojištěný automobil

Líbí se Vám raději tmavší auta? Pak myslete na to, že jsou na silnici snadněji přehlédnutelná. Proto si sjednejte nejen kvalitní povinné ručení, ale také havarijní pojištění. Na našich stránkách ipojisteni.cz jednotlivá pojištění nejen porovnáte, ale i sjednáte.