Získejte nejlevnější povinné ručení

Chci nejlevnější povinné ručení
Porovnáváme nabídky těchto společností

 

Variant, jak uzavřít povinné ručení je spousta, a i to nejlevnější povinné ručení vám jich nabídne hned několik. V zásadě nejlepší je stále klasická varianta, kterou je vydat se na pobočku a vše vyřídit přímo se zástupcem pojišťovny. I když to pro vás může být lehce nepohodlné, pokud například nemáte v obci pobočku pojišťovny, kde vás povinné ručení zrovna nejvíce zaujalo, ale rozhodně se to vyplatí. Minimálně tím, že se můžete na cokoli přímo zeptat a případně žádat o poukázání na příslušnou věc ve všeobecných podmínkách.

Povinné ručení sjednáte online

Dále je tu samozřejmě čím dál modernější sjednání online, které pochopitelně vítají i pojišťovny, protože je to nemalá finanční úspora. Na druhou stranu pokud si nejste v oblasti povinného ručení „jistí v kramflecích“, nebude to pro vás ideální, protože prostor pro vaše dotazy je tu značně omezen. Sjednání například telefonicky už bychom brali spíše jako nějakou nouzovou a extrémní variantu jak lze povinné ručení také sjednat.

Na našich stránkách můžete najít jednoduchý formulář, který Vám během chvilky vypočítá nejvýhodnější nabídky povinného ručení. Kalkulačka je bezplatná a může ji využít každý. Povinné ručení kalkulačka Vám ušetří peníze.

Povinné ručení a doplňková pojištění

Povinné ručení (pojištění odpovědnosti za škody způsobené provozem motorového vozidla) je pojištěním zákonným a musí jej mít sjednáné všichni vlastníci vozidel, která se pohybují po veřejných komunikacích. Toto pojištění kryje pouze škody, které byly způsobeny třetím osobám. Primárním účelem je tedy rychlé a odpovídající odškodnění poškozených osob a jejich majetku. Škody, které si způsobíte na vlastním vozidle, nejsou z povinného ručení hrazeny.

Z povinného ručení jsou v základním rozsahu kryty veškeré škody na zdraví či usmrcením, věcné škody (majetek) a škody s povahou ušlého zisku. V základním rozsahu jsou také zahrnuty asistenční služby jako prvotní pomoc při nehodě či poruše vozů (zajistí odtah vozidla, opravu vozidla na místě, apod.). Povinné ručení a jeho rozsah lze rozšířit pomocí doplňkových připojištění, díky kterým získáte kvalitnější pojištění svého vozidla.

Mezi doplňková pojištění patří např.:

  • pojištění skel (můžete si pojistit pouze čelní sklo nebo i všechna skla včetně svítilen)
  • pojištění úrazu (lze si pojistit pouze místo řidiče nebo všechna sedadla)
  • pojištění zavazadel, pojištění náhradního vozidla či pojištění právní ochrany
 

Vyberte si povinné ručení s dárkem!

Odškodnění po nehodě a poukaz v hodnotě 100 Kč na nákup na Mall.cz

(x) zavřít