1. Zadejte údaje
  2. Porovnejte nabídky
  3. Doporučené produkty
  4. Uzavřete pojištění online
  5. Dokončení

Porovnejte povinné ručení. Ušetřete až 9 000 Kč

  • DÁREK pro Vás: ke každé smlouvě od nás získáte odměnu
    v podobě slevového šeku v hodnotě 100 Kč na nákup na Mall.cz
  • Vložte prosím základní údaje o automobilu a jeho majiteli
  • Okamžitě získáte nabídky všech pojišťoven a garantované ceny
  • K dispozici jsou Vám naši pojišťovací specialisté pro případné dotazy a uzavření pojištění
Základní údaje o vozidle
Pro osobní automobily, motocykly a nákladní automobily do 3,5t
Dle velkého Technického průkazu - Objem motoru v cm3.
Výrobce a model vozidla
Vyberte prosím z nabídky model Vašeho vozu, připadně vyplňte tento údaj dle technického průkazu
Výrobce a model vozidla
Vyberte prosím z nabídky model Vašeho vozu, připadně vyplňte tento údaj dle technického průkazu
RZ / SPZ vozidla
Na základě vyplněné RZ / SPZ můžeme určit přesný termín uzavření stávajícfí pojistky.
Pokud vozidlo nemá přidělenou RZ, ponechte pole prázdné. Vozidla bez RZ získají zelenou kartu s omezenou dobou platnosti.

Prosím zapisujte ve formátu: 1A11234

Výkon motoru v kW
V malém techn. průkazu obvykle: P.2. Max. výkon [kW], např.: 44
Malý technický průkaz
Číslo prosím uvádějte pouze v celých číslech, bez desetinných míst a bez údajů za lomítkem. Tedy např. 44.
Orientační cena vozidla:
Pro nová vozidla kupní cena, u ojetých vozidel odhad ceny dle stáří vozu a stupně jeho opotřebení.

Cenu prosím udávejte ve tvaru bez mezer a symbolu Kč. tedy např: 240000
Údaje o vlastníkovi
Věk vlastníka
Věk vlastníka má vliv na cenu pojištění. Uvádějte prosím správný údaj.
Proč žádáme email?
Výsledky kalkulace Vám zašleme na zadanou emailovou adresu. Odkaz na nabídky máte kdykoliv k dispozici, nebo ho můžete například přeposlat svým známým. V žádném případě Vás nebudeme "spamovat" nevyžádanými emaily.
Proč žádáme telefonní číslo?
Pokud si vyberete z nabízených pojištění, může Vás kontaktovat náš pojišťovací specialista. Poradí jak vyřídit pojištění z pohodlí domova a zodpoví veškeré Vaše dotazy.

Telefonní číslo prosím zadávejte ve formátu 777123456 - bez mezer a mezinárodní předvolby. Pokud nemáte české telefonní číslo, kontaktujte naši infolinku 840888444 (nebo +420721610630 při volání ze zahraničí).
Údaje o pojistníkovi
Věk vlastníka
Věk vlastníka má vliv na cenu pojištění. Uvádějte prosím správný údaj.
Bonus za jízdu bez nehod
Počet pojistných událostí:
Vyberte prosím počet zaviněných pojistných událostí, které jste měli za období od 1.1.2000 do současnosti v průběhu předchozích pojištění.
Informace nad rámec formuláře
Např. korespondenční adresa, jiný držitel, jiný pojistník, připojištění čelního skla a další požadavky.
Ověření
Přepiště uvedené číslo do formulářového pole.
Do tohoto formulářového pole přepiště uvedené číslo.
* Povinné položky New

V souladu s ustanovením § 2789 občanského zákoníku od Vás prostřednictvím jednotlivých následujících kroků zjistíme Vaše požadavky na sjednávané pojištění, na jejichž základě Vám následně bude navržena pojistná smlouva tyto požadavky přesně reflektující.

Povinné ručení porovnání 2015 na iPojištění.cz!

Porovnávat povinné ručení 2015 obvoláváním či osobním obíháním pojišťoven je již minulostí. V době, kdy můžete na internetu vyřídit takřka vše, by byla ztráta času porovnávat povinné ručení jinak než online. Protože víme, že čas je v dnešní době tak důležitý, náš portál Vám nabízí porovnání povinného ručení téměř v okamžiku. A nejen porovnání povinného ručení, u nás si můžete nejlevnější povinné ručení jednoduše a rychle i vyřídit. Při srovnávání povinného ručení dbáme na všechny parametry vašeho vozidla a využíváme speciálních smluv na povinné ručení, které máme se všemi pojišťovnami v ČR.

Po vyplnění tohoto formuláře se Vám výsledky porovnání povinného ručení zobrazí během chvilky. Po porovnání povinného ručení si výsledné nejlevnější povinné ručení 2015 rovnou objednáte a začnete šetřit. Určitě se Vám budou zamlouvat výhodné nabídky, jež jsou umožněny našimi exkluzivními smlouvami s celou řadou pojišťoven nabízejících povinné ručení. Již minulý rok jsme klientům nabízeli bezkonkurenční nabídky s úsporami na povinném ručení až 57% a v roce 2015 jsme na nejlevnější povinné ručení vyjednali u pojišťoven slevy až 64%. Použijte náš nástroj povinné ručení kalkulačka a zjistěte svou slevu na nejlevnějším povinném ručení! A protože jediné, čím se náš portál zabývá, je porovnání povinného ručení, jsme v této oblasti experti - o tom se můžete sami přesvědčit v našem ceníku - povinné ručení 2015. Pomůžeme vám vybrat nejlevnější povinné ručení pro Váš vůz.

Povinné ručení od iPojištění.cz

S iPojištění.cz již nemusíte při vyřizování povinného ručení marnit čas na pobočkách. S námi ušetříte čas i peníze. Jednoduše si vyberte tu nejvýhodnější nabídku nejlevnějšího povinného ručení napříč mezi všemi pojištovnami na českém trhu. Že máme nejlevnější povinné ručení nám potvrdili svými komentáři i naši zákaznici. Stačí využít našeho nástroje povinné ručení porovnání a během minuty zjistit, jaká nabídka povinného ručení je nejlepší. Jsme rádi, že Vám můžeme poskytnout povinné ručení nejlevněji.

Vaše iPojištění.cz


* Povinný údaj, prosím, vyplňte

Odesláním tohoto formuláře tímto dobrovolně uděluji společnosti Elephant Orchestra, s.r.o. (EO) souhlas k tomu, aby moje osobní údaje, konkrétně jméno, příjmení, datum narození, adresu trvalého bydliště, emailovou adresu, telefonní číslo, IP adresu a další informace uložené v souborech cookies, jakož i údaj o druhu marketingové kampaně, v jejíž souvislosti byly tyto údaje získány, automatizovaným způsobem zpracovávala po dobu neurčitou za účelem pozdějšího využití k zpřístupňování marketingových materiálů a jiných obchodních sdělení EO, jakož i jejích zákazníků a jiných smluvních partnerů, a to s využitím i výše uvedených elektronických kontaktů. Odhlásit odebírání novinek a obchodních sdělení Elephant Orchestra, s.r.o. lze zasláním žádosti na info@elephant-orchestra.com. Dále prohlašuji, že mnou poskytnuté údaje jsou pravdivé a že jsem byl(a) ze strany EO informován(a) o tom, že tyto výše specifikované osobní údaje budou zpracovávány k výše uvedeným účelům a že mě EO též poučila o tom, že poskytnutí výše uvedených osobních údajů je dobrovolné, jakož i o mém

(I) právu na přístup k osobním údajů,

(II) právu na opravu osobních údajů,

(III) právu požadovat od EO jakožto správci osobních údajů vysvětlení v případě podezření, že ke zpracování osobních údajů dochází v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem (zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na výše uvedený účel zpracování),

(IV) právu požadovat odstranění protiprávního stavu, zejména blokováním, provedením opravy, doplněním nebo likvidací osobních údajů, a

(V) právu obrátit se v případě uvedeného podezření či odmítnutí odstranění uvedeného protiprávního stavu na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Vyberte si povinné ručení s dárkem!

Odškodnění po nehodě a poukaz v hodnotě 100 Kč na nákup na Mall.cz

(x) zavřít